PRELEGENCI
 Milosz Achcinski
Miłosz Achcinski
Customer Success Manager
UiPath

Pasjonat robotyzacji procesów biznesowych. Pomaga klientom jak najlepiej wykorzystać dostępne u nich rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów.

 Szymon Baryła
Szymon Baryła
Business Analyst
Qalcwise

Dzięki  doświadczeniu jako analityk biznesowy Szymon doskonale rozumie jak wiele możliwości dają rozwiązania No-Code.

Agnieszka Belowska-Gosławska
Agnieszka Belowska
Head of Compliance Office
Nordea

Doświadczony lider z ponad 10-letnim globalnym doświadczeniem, głównie w sektorze bankowym / finansowym, a także BPO z dużym doświadczeniem w automatyzacji, transformacji cyfrowej, wdrażaniu strategii, transformacji biznesowej, outsourcingu i przywództwie.

 Mateusz Bereziński
Mateusz Bereziński
RPA Technical Architect
Hitachi Vantara

Przygodę z RPA zaczął od programu Citizen Developer, który pomógł mu zdobywać kolejne kroki na ścieżce dewelopera i lidera.

 Angelika Bieniewicz
Angelika Bieniewicz
Menedżer Zespołu Automatyzacji
UNIQA TU

Entuzjastka myślenia procesowego i ciągłego doskonalenia. Od ponad 3 lat kieruje zespołem, w którym rozwijane są kompetencje z obszaru automatyzacji procesów biznesowych.

Radosław Bieńko
Radosław Bieńko
Finance Manager
LeasePlan Fleet Management

Menadżer z 20 letnim doświadczeniem w obszarze finansów, zdobytym w Polsce i Irlandii.

 Łukasz Borowiecki
Łukasz Borowiecki
CEO
10 Senses

Zajmuje się process miningiem, analityką danych, maszynowym uczeniem oraz technologiami czujnikowymi.

 Paweł Brendel
Paweł Brendel
Application Delivery Manager
Pandora

Paweł pracuje jako Application Delivery Manager w dziale IT Operations w Pandorze.

 Pawel Bulowski
Paweł Bulowski
Senior AI manager
Ergo

Senior AI manager odpowiedzialny za platformę AI w ERGO ET&S która niedawno wygrała nagrodę EMEA Insurance Innovation Award 2022. Buduje z zespołami rozwiązania end-to-end z wykorzystaniem ML.

 Dominik Cholewiński
Dominik Cholewiński
Application Manager
Südzucker Polska

Most łączący Biznes i IT. Skoncentrowany na dostarczaniu satysfakcji jako celu ostatecznego.

 Jacek Chwiła
Jacek Chwiła
Starszy Specjalista Projektant RPA
Credit Agricole Bank Polska

Projektant RPA z pasji. Odpowiedzialny za powstawanie, rozwój i jakość działania kolejnych "robotycznych pracowników", pozwalających ludziom zająć się kreatywnymi i bardziej wymagającymi zadaniami.

 Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski
Head of Automation Portfolio Management
Nordea

Jan jest menedżerem ds. portfela robotyki i liderem technologii biznesowych z 15-letnim doświadczeniem w usługach finansowych, automatyzacji, robotyce, KYC, transformacji procesów biznesowych oraz usługach bankowych i finansowych.

 Mateusz Dudek
Mateusz Dudek
Management Consultant
Accenture

Entuzjasta automatyzacji w formie wszelakiej (Python, VBA, RPA) oraz process Miningu. Od ponad roku działa jako konsultant w sferze wdrożeń z zakresu Process Mining.

 Michał Dulemba
Michał Dulemba
Senior Machine Learning Engineer / Podcaster
Egnyte / Nieliniowy.pl

Generalista z nadmierną ilością pomysłów, ciągle szuka dalekich powiązań i skojarzeń. Inżynier za dnia, "artysta AI" popołudniem, podcaster wieczorami.

 Dagmara Gawęda
Dagmara Gawęda
Kierownik projektu
Fundacja Medicover

Od 10 lat związana z Fundacją Medicover. Ekonomistka i marketingowiec z wykształcenia, zawodowo - pasjonatka pomagania, inicjatorka i koordynatorka wielu projektów społecznych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

 Rafał Górski
Rafał Górski
Head of Process Transformation & RPA
Grupa Empik

Przez ostatnie 3 lata był odpowiedzialny za usługi inteligentnej automatyzacji jako dyrektor KPMG, obecnie odpowiada za transformację i robotyzację procesów po stronie biznesu - w Grupie Empik.

 Joanna Jaranowska
Joanna Jaranowska
Dyrektor ds. rachunkowości
Atlas

Dyrektor ds. Rachunkowości firmy Atlas od roku 2008. Nadzoruje aspekty robotyzacji w obszarze finansów. Pełni także funkcję Koordynatora GK Atlas ds. Rachunkowości, będąc odpowiedzialną za konsolidacje SSF Grupy Kapitałowej.

 Urszula Jessen
Urszula Jessen
Process Mining Expert
ECE Group Services

Urszula Jessen od ponad 11 lat prowadzi wdrożenia projektów process mining w całej Europie. Na swoim koncie ma ponad 50 takich projektów w 40 różnych firmach.

 Grzegorz Kamyk
Grzegorz Kamyk
Lider zespołu rozwoju aplikacji
MPWiK we Wrocławiu

Lider zespołu rozwoju aplikacji w MPWiK S.A., działa w zakresie utrzymania ładu architektonicznego IT w organizacji.

 Zbigniew Kępiński
Zbigniew Kępiński
Menedżer Działu Robotyzacji i Automatyzacji Procesów
Grupa Raben

Od ponad dziesięciu lat związany z Grupą Raben, od ponad dwóch lat zajmujący się zagadnieniami automatyzacji, robotyzacji i optymalizacji procesów biznesowych.

 Sebastian Kondracki
Sebastian Kondracki
Chief Innovation Officer
Deviniti

Ekspert ds. transformacji cyfrowej zwłaszcza w obszarze jej głównych akceleratorów tj. procesów innowacyjnych i szeroko rozumianej sztucznej inteligencji.

 Krzysztof Kowal
Krzysztof Kowal
Co-funder
Qalcwise

Rewolucjonista, Ewangelista, Wierzący, Twórca. Wierzy, że aplikacje można tworzyć w tak łatwy sposób, jak formuła arkusza kalkulacyjnego.

 Eliza Kowalska
Eliza Kowalska
Junior Robot Trainer at Wizlink®
First Byte

Od ponad roku zajmuje się budowaniem scenariuszy dla robotów w oparciu o polską technologię Wizlink®. 

 Marcin Kowalski
Marcin Kowalski
Intelligent Process Manager
Pandora

Senior Project Manager, Six Sigma Master Black Belt i Continuous Improvement Manager. Posiada14 letnie doświadczenie w zarzadzaniu projektami, programami i systemami Continuous Improvement.

 Michalina Krupa
Michalina Krupa
Automation Manager
Pandora

Michalina kieruje zespołem Automation w Pandorze. Ma bogate, ponad 10-letnie, doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz prowadzeniu i koordynowaniu programów automatyzacji, innowacji, optymalizacji i transformacji dla różnych branż.

Karol Kukawski
Karol Kukawski
AUTOMADE ACADEMY Manager
AUTOMADE

Od 5 lat zaangażowany w automatyzację procesów przy pomocy narzędzi robotycznych oraz workflow. W AUTOMADE odpowiada za rozwój robotów oraz przybliżanie robotyzacji Citizen Developerom tworząc AUTOMADE ACADEMY.

 Marcin Kurzyna
Marcin Kurzyna
Head of Media Technology and Innovation
Wirtualna Polska Media

Od 20 lat jest związany z rynkiem IT w Polsce. Obecnie zajmuje stanowisko Head of Media Technology & Innovation w Wirtualnej Polsce, gdzie odpowiada za tworzenie strategii platformy wydawniczej i narzędzi redakcyjnych.

Jarek Łojewski
Jarek Łojewski
Prezes
Fundacja Dobra Porażka

Jarek Łojewski jest założycielem i prezesem Fundacji Dobra Porażka. Misją Fundacji jest wspierane rozwoju organizacji i ludzi dzięki umiejętności skutecznego zdobywania doświadczeń wyniesionych z przeżytych porażek. 

Agnieszka Maciąg
Agnieszka Maciąg
RPA Analyst
VELUX

Z pasją do sztucznej inteligencji oraz doświadczeniem w consultingu, odpowiedzialna za identyfikację oraz analizę procesów do automatyzacji w VELUX.

 Mirosław Petniakowski
Mirosław Petniakowski
RPA Software Engineer
Pandora

Mirosław pracuje w Pandora jako RPA Software Engineer i od 5-ciu lat zajmuje się tematami związanymi z automatyzacją procesów biznesowych.

 Robert Piekarz
Robert Piekarz
Deweloper RPA
Grupa Euvic

RPA Developer w grupie Euvic.

 Rafał Piotrowski
Rafał Piotrowski
Lead Architect
BNP Paribas Bank Polska

Wyznawca racjonalnego podejścia do architektury i wizji architektury jako obszaru wspierającego wzrost biznesowy organizacji za pomocą efektywnego wykorzystania zasobów technologicznych.

 Mariusz Pultyn
Mariusz Pultyn
CTO
Digital Teammates

Sprawdzony praktyk zwinnych metod wytwarzania oprogramowania, twórca wielokrotnie nagradzanych unikatowych modeli wynajmu robotów oraz programu reskillingowego Pasterzy Robotów.

Adam Rataj
Adam Rataj
Change Director
Morele.net

Od kilku lat w roli Change Director odpowiada za zmiany w Morele.net. Prowadzi projekty w takich obszarach jak: merge z Litewską spółką Pigu, polityka cenowa, zmiana strategii sprzedażowej, optymalizacja pracy w BackOffice za pomocą robotów.

Repczyński
Radosław Repczyński
Senior Business Process Manager
Credit Agricole Bank Polska

"Ewangelista" technologii RPA w Credit Agricole Bank Polska. Od 5 lat edukuje, wdraża i rozwija automatyzacje procesów biznesowych wspierany przez mały ale prężny zespół specjalistów RPA.

Michał Rok
Michał Rok
Global Black Belt Power Platform
Microsoft

Michał ma 17 lat doświadczenia w upraszczaniu i automatyzowaniu pracy. Obecnie pomaga klientom Microsoft w regionie EMEA w ocenie przydatności platformy Power Platform.

Kamila Rybkiewicz
Kamila Rybkiewicz
Sr. Process Management Specialist
Allegro

W Allegro od ponad roku jako Senior Process Management Specialist, odpowiedzialna za usprawnianie i automatyzowanie procesów. Zwolenniczka zwinnego działania w zespole i bliskiej współpracy z klientem.

Izabela Sęk
Izabela Sęk
RPA Business Lead
Hitachi Vantara

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w finansowej części usług wspólnych (shared services), teraz wykorzystuje w rozwoju i optymalizacji globalnej robotyzacji.

 Michał Ślósarz
Michał Ślósarz
Menedżer IT i Automatyki
MPWiK we Wrocławiu

W okresie ostatnich 10 lat związany z MPWiK S.A., aktywnie zaangażowany w cyfrową transformację spółki m.in. w obszarach CRM oraz optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych.

Andrzej Sobczak
prof. SGH, dr. hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
SGH

Redaktor serwisu Robonomika.pl, założyciel społeczności Liderzy.AI, a także pracownik SGH, gdzie na stanowisku profesora uczelni kieruje Zakładem Zarządzania IT.

 Artur Stefański
Artur Stefański
Customer Success Manager
UiPath

Uwielbia równowagę między prostotą a wydajnością - dlatego tak bardzo lubię RPA.

 Jarosław Szewczuk
Jarosław Szewczuk
CEO
RivetGroup

Jarek od 20+ lat buduje i rozwija zwinne firmy, które dostarczają rozwiązania dla wymagających klientów. Ma naturalną umiejętność nieszablonowego myślenia, optymalizacji i upraszczania.

 Michał Szklarski
Michał Szklarski
Senior Manager
Jeronimo Martins Polska

Wizjoner, który napędza firmy w cyfrowej transformacji, dostarczając rozwiązania dla takich marek jak Google, CCC, Leifheit, InterCars, Morele.net czy Jeronimo Martins (Biedronka).

 Wojciech Tatys
Wojciech Tatys
Global Business Excellence & Transformation Director
Warner Bros. Discovery

Zaufany doradca ds. transformacji z 13-letnim doświadczeniem w realizacji znaczących projektów w wielofunkcyjnym środowisku SSC.

Ekspert zorientowany na klienta, pasjonat budowania modeli dostarczania, aby naprawdę zmienić i zapewnić trwałe zmiany.

 Paweł Wielgus
Paweł Wielgus
Head of Delivery
Grupa Euvic

wadzi zespół związany z działaniami w obszarze RPA z realizacjami w kilku technologiach, głównie G1Ant, Blue Prism.

Michał Wilczyński
Michał Wilczyński
RPA Analyst
VELUX

Od blisko 4 lat związany z technologią RPA, doświadczenie zdobywał prowadząc projekty automatyzacji procesów back office w firmie wdrożeniowej. Obecnie w roli analityka w firmie VELUX.

 Michał Wolszlegier
Michał Wolszlegier
CEO
AUTOMADE

Od 14 lat zaangażowany w automatyzację procesów w firmach i publicu. Od 5 lat jako CEO - tworzy roboty AUTOMADE udowadniając, że Polacy też potrafią. Motto: prostota użytkowania i konfiguracji.

 Marek Zieliński
Marek Zieliński
CTO
10 Senses

CTO oraz co-founder w 10 Senses. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w projektach data science.

 Mikołaj Zieliński
Mikołaj Zieliński
Senior Software Solution Engineer
Bayer

Specjalista w projektowaniu i zarządzaniu środowiskiem UiPath.

Jego motto to Work Smart, not hard - Just Automate!

 Michał Żmijewski
Michał Żmijewski
Członek Zarządu
Fundacja Hybrydowa Szkoła / CodiFive

Członek Zarządu Fundacji Hybrydowa Szkoła oraz firmy IT CodiFive.

Analityk i architekt systemów społecznie zaangażowany w zmianę w edukacji.